הלוואות בערבות מדינה

לבנות גב פיננסי חזק לעסק

חברת 'מסודרים' מתמחה בליווי עסקים בתהליך קבלת הלוואה בערבות המדינה, בתנאים המותאמים לאופי העסק. הליווי נעשה על ידי צוות כלכלנים ויועצים מומחים בעלי ניסיון רב, שיודעים לקרוא נתונים פיננסים ולהעריך מראש את הסיכוי קבלת ההלוואה.

מהי הלוואה בערבות המדינה?

הלוואה בערבות המדינה היא קרן בחסות המדינה, המציעה מימון חוץ בנקאי לעסקים קטנים ובינוניים לצורך פיתוח העסק או שיפור תזרים המזומנים. מטרת הקרן לאפשר לעסקים הזקוקים להון חוזר לקבל מינוף, כאשר המדינה הטילה על הבנקים את ההחלטה למי להעניק הלוואה ולמי לסרב. רק נציין שהלוואה זו ניתנת בתנאים מעולים כמו ביטחונות נמוכים לעומת המערכת הבנקאית, ריבית נמוכה, פריסה נוחה, סכומים גבוהים של 500,000 שקלים ואף יותר, אפשרות לגרייס של חצי שנה, 
​בירוקרטיה קצרה יחסית ויתרונות נוספים. 
אולם, חשוב להבין שהבנקים לא ימהרו להעניק הלוואה לעסקים הנמצאים בסיכון, או עם קשיי תזרים. על מנת לקבל הלוואה בערבות המדינה, על עסקים להגיש תוכנית עסקית המונה 5-10 דפים ובה ניתוח כלכלי של העסק, ניתוח נתונים, התמחור,
השיווק, תוכנית להחזר ההלוואה ועוד.
מובן שכל הנתונים חייבים להיות מפורטים ומגובים בהוכחות.

כיצד ניתן לעלות את הסיכוי לקבלת ההלוואה?

נציין שעד כה רק כמחצית מהבקשות להלוואות אושרו, ולכן על מנת להגדיל את הסיכוי לקבלת ההלוואה, חשוב מאוד להיעזר ביועץ עסקי. אנו בחברת 'מסודרים' מציעים ליווי אישי על ידי יועץ עסקי מיומן לבניית תוכנית עסקית והגשת המסמכים הדרושים לתהליך. עד כה החברה ליוותה אלפי עסקים וזכתה לאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. 

התהליך שלנו בקבלת הלוואה בערבות המדינה

בדיקת כדאיות – ראשית נבחן את הנתונים הפיננסים של העסק, על מנת לבחון האם קיים סיכוי לקבלת הלוואה. רק במידה וקיים סיכוי, נמשיך לשלבים הבאים.

 

בדיקת זכאות – נבצע בדיקה זכאות באמצעות BDI ובדיקת דן אנד ברדסטריט, על מנת לוודא שהנכם עומדים בקריטריונים הבסיסיים ולא קיימים עיקולים והגבלות.
פתיחת תיק והגשת המסמכים – כלכלנים ויועצים עסקים של החברה יסייעו בהגשת המסמכים לבנקים השונים במקצועיות רבה, על מנת להגדיל את הסיכוי לקבלת ההלוואה. 
בניית תוכנית עסקית – יועץ עסקי יבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת בהתאם לדרישות.
תוכנית זו תשמש את העסק גם למטרות נוספות והצלחת הפעילות העסקית.
מכרז בין הבנקים – על מנת לקבל את ההצעה הטובה ביותר, נבצע משא ומתן בין הבנקים השונים כמו בנק לאומי, מזרחי טפחות, מרכנתיל, אוצר החייל, בנק הבינלאומי וקרנות נוספות.

 

אתכם לאורך כל הדרך! 

חברת מסודרים מונה יועצים וכלכלנים המלווים כל לקוח בשקיפות מלאה לאורך כל הדרך, במטרה להשיג את ההלוואה הטובה והמתאימה לאופי העסק וצרכיו.
לתיאום פגישה עם המומחים של מסודרים, השאירו פרטים
צרו קשר
מלאו את הפרטים ונציג יצור אתכם קשר בהקדם…

תודה על פנייתך

שאלות ותשובות

הרשמה לניוזלטר

Thanks for submitting!

הלוואות בערבות 

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

כל הזכויות שמורות © מסודרים